19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Pá 16.11.2018 ("B") Rapid Plzeň - DO 20:30 (ZS Kooperativa Plzeň)

-------------------------------

So 17.11.2018 (4.tř.) v Rokycanech (9:45 RO-TŘE, 10:45 TŘE-DO, 11:45 RO-DO, bus odjezd v ... hod. od ZS)

So 17.11.2018 (2.tř.) v Domažlicích 10:00 DO-KT, 11:00KT-RO, 12:00 DO-RO)

So 17.11.2018 (DO) Sokolov - DO 12:00 (bus, odjezd v ... hod. od ZS)

So 17.11.2018 ("A") Tachov - DO 16:30

Ne 18.11.2018 (3.tř.) v Třemošné (9:15 TŘE-KT, 10:15 KT-DO, 11:15 TŘE-DO, bus odjezd v ... hod. od ZS)

Ne 18.11.2018 (SŽ) DO - Sušice 12:00

Více »

První finálový zápas v Klatovech A tým nezvládl, aby získal titul musí doma dvakrát vyhrát

A tým 25.3.   HC Klatovy B – HC Domažlice 5:4

První zápas finálové série nevyšel podle domažlických představ. Stav série je 1:0 pro Klatovy a pokud budou chtít domácí zvednout pohár nad hlavu musí v pátek a v neděli vyhrát oba dva domácí zápasy. Zápas zhodnotil trenér Ladislav Horejš: „K prvnímu zápasu finálové série jsme v Klatovech nastoupili bez dvou opor týmu. Pro zranění zápěstí chyběl kapitán Faschingbauer a na pátečním tréninku se smolně zranil Kulhánek. Utkání jsme začali na tři kompletní pětky. Vytvořili jsme si velký tlak, který se nám podařilo proměnit v úvodní gól zápasu. Bohužel jsme do dvanácté minuty první třetiny neproměnili další čtyři vyložené šance. V závěru třetiny jsme
polevili v koncentraci, čehož zkušený soupeř využil a otočil skóre na 3:1. Ve druhé třetině se nám nepodařilo stav srovnat. Naopak soupeř přidal ještě jeden gól a odskočil na 4:1. Do třetí třetiny jsme sestavu stáhli na dvě pětky. Vytvořili jsme si místy až drtivý tlak z čehož vyplynulo vyrovnání stavu zápasu na 4:4. Škoda, že jsme darovali v závěru třetiny soupeři přesilovku, kterou těsně před koncem hráči Klatov proměnili v rozhodující gól zápasu. V závěrečné power-play jsme měli dvě velké šance, ale štěstěna byla proti. V domácích zápasech uděláme vše proto, abychom sérii otočili a vyhráli pro Domažlice pohár pro vítěze Krajské ligy. Jako pozitivum zápasu vidím, že se v prvním útoku vedle zkušených hráčů prosadil i mladý šestnáctiletý domažlický talent Štěpán Říha. Všechny diváky tímto zvu na páteční zápas do Domažlic.“

Branky: 19. Vondryska (Čuban, Babka), 20. Horák (Pitel), 20. Vondryska, 33. Vondryska (Babka), 59.Babka (Čuban) – 2. Sequens (Baxa), 41. Polívka V. (Baxa), 50. Muchka (Polívka V., Horejš), 51. Polata (Blumentrit, Baxa).

Další utkání: 30.3. od 19:30 doma a případné třetí utkání 1.4. doma od 18:45

B tým 24.3.   HC Holýšov B – HC Domažlice B 4:3

Z Plzně domažličtí nepřivezli ani bod. Zápas zhodnotil trenér Jiří Pavlásek: „Jako každý zápas, který se hraje v Plzni, jsou svěřenci hokejového B týmu zaskočeni. Připadá mi to, že přijela vyplašená 2. třída na nějaký jiný zimní stadion na první své utkáním. Úvodní třetina byla z hlediska herního projevu žalostná - 3:0. Ve druhé třetině se někteří naši dorostenci probudili. Stav po druhé třetině byl 4:1. Hra byla v některých pasážích lepší.  Ve třetí třetině už celý tým bojoval a začal se hrát hokej. Začali jsme bruslit a napadat soupeře v obrané třetině, tím jsme vytvořili tlak a začaly přicházet i gólové šance. Najednou byl brankový stav 4:3. Bohužel více se nám už skóre korigovat nepodařilo. Bohužel další zbytečná porážka. Hokej se hraje od první minuty. Zabrat až v průběhu utkání je pozdě, pak už se výsledek těžko honí. Obzvlášť, když náš tým potřebuje na jednu branku pět šancí.“

Branky: Voldán P., Sedláček, Weber

Další utkání: 30.3. od 17:45 doma s Lipnicí,

STŽ 21.3.      HC Domažlice -  HC Tábor 3:11

MŽ   21.3.      HC Domažlice -  HC Tábor 0:7

Turnaj 2. tříd v Českém Krumlově

V sobotu 24.3.2018 se 2.tř. HC Domažlice zúčastnila turnaje v Českém Krumlově, kde po opětovně velmi dobrých výkonech vystoupili na stupně vítězů. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny s tím, že každá skupina hrála samostatně. Ve skupině A byly hráči s vyšší výkonností převážně druháci a ve skupině B hráči, kteří začínali s hokejem déle a prvňáci. Turnaje se zúčastnilo pět týmů: HC Slavoj Český Krumlov, HC Crazy Team České Budějovice, HC Klatovy, HC Meteor Třemošná, HC Domažlice. Tým A skončil celkově na 2. místě a tým B na pěkném 3. místě.